پارچه

ترکیب پشم و پشم، موادی ایده آل برای مبل و یا پارچه رومبلی مخمل انتخاب می کند زیرا بادوام و گرم هستند. آنها همچنین گزینه خوبی برای خانه های مناسب برای کودکان هستند زیرا انباشته شدن و چروک شدن زیادی را تجربه نمی کنند.

تمیز کردن پشم در صورت ریختن و لکه نیز آسان تر است. به سادگی با جاروبرقی روی آن، گرد و غبار پاک می شود. با این حال، این پارچه ممکن است انتخاب ایده آلی برای آب و هوای گرم تر نباشد، زیرا گرما را حفظ می کند.

با یک کاناپه جیر بادوام، از جذابیت های سطح بالایی برخوردار شوید. اگرچه این مواد مبل می‌تواند برای چشم‌های دردناک منظره‌ای باشد، اما می‌تواند به نگهداری بیشتری نیاز داشته باشد.

نگهداری منظم مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که بهترین نتیجه را می گیرید. اگرچه این ماده نسبتاً بادوام است، اما اگر در خانه ای با حیوانات خانگی و بچه ها زندگی می کنید.

می تواند به سرعت کثیف شود. با این حال، اگر فردی هستید که اثاثه یا لوازم داخلی خود را به طور مرتب تمیز می‌کنید، لازم نیست نگران باشید.

اگر چیزی وجود دارد که زندگی لوکس را به خوبی نشان دهد، یک مبل مخملی است. این متریال نرم و بافت دار لوکس است و یکی از عناصر عالی برای آراستن فضای داخلی شماست.

اگرچه ممکن است به نظر برسد که یک ماده لوکس نیاز به نگهداری بیشتری دارد، نگهداری از مخمل نسبتاً آسان است. در واقع، می تواند مانند هر ماده دیگری، فرسودگی و پارگی روزانه را تحمل کند.

مبل های شنل بادوام و نرم دارای پرزهای بلند هستند که آنها را برای اثاثه یا لوازم داخلی عالی می کند. از آنجایی که معمولاً در لمس نرم هستند.

احساس مبهم و لطیفی به مبلمان شما می دهند. با این حال، شنیل زمانی که مستقیماً در معرض نور شدید خورشید قرار می گیرد، دوام ندارد. حتماً مبل شنل خود را دور از پنجره ها قرار دهید تا اثاثه یا لوازم داخلی شما کاملاً جدید به نظر برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *