مستربچ

در فرمولاسیون بازار مناسب است که باید حتی در شرایط رطوبت کم نیز به خوبی کار کند و عملکرد صاف را در خطوط پر کردن محصولات پودری با سرعت بالا تضمین می کند.

در حالی که به جلوگیری از جذب گرد و غبار روی سطوح شفاف بسته بندی مواد غذایی کمک می کند، از بسته بندی های الکترونیکی حساس در برابر تجمع استاتیک که ممکن است منجر به تخلیه الکتریکی مضر شود، محافظت می کند.

خواص ضد الکتریسیته ساکن مشابهی را می توان در مستربچ سیلیکون ها برای پلی پروپیلن ها  توسط دو ترکیب منحصر به فرد استر گلیسرول با اسیدهای چرب منتخب گیاهی، مانند روغن نارگیل و روغن نخل جدا شده، ارائه داد.

به طور خاص برای کوپلیمر ضربه ای PP توسعه یافته است و همچنین می تواند آزادسازی قالب محصولات نهایی را افزایش دهد. در آزمایش پوسیدگی استاتیک، این افزودنی تایید کرده است که می تواند از پیشنهادات سنتی GMS/EA بهتر عمل کند.

همچنین در فوم های PP مورد استفاده در بسته بندی کالاهای الکترونیکی به خوبی کار می کند. برای فیلم عملکرد عالی را در طیف وسیعی از کاربردها ارائه می دهد.

در اکثر فیلم‌های کوپلیمری تصادفی و بلوکی، عملکرد خوب و کافی در سطوح بارگذاری پایین ارائه می‌کند. در هموپلیمر، یک ماده بسیار کریستالی که در آن مهاجرت ضد آمار کم است.

غلظت آنتی استات باید در انتهای بالاتر از سطح بارگذاری توصیه شده 0.1 تا 0.4 درصد باشد. در فیلم‌های بسته‌بندی کواکسترود شده یا چند لایه، آنتی‌استات اغلب به بخش بسیار نازکی از کل فیلم اضافه می‌شود.

بنابراین، آنتی‌استات باید عملکردی بسیار قابل اعتماد و کارآمد باشد. Einar® 411 عملکرد مورد نیاز شما را ارائه می دهد و ثابت کرده است که عملکرد عالی را هنگام استفاده در بخش های لایه نازک تر یک لایه آب بندی ارائه می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *