تلویزیون

ما در مورد نوآوری بسیار قوی هستیم. اولین تلویزیون سامسونگ سری 7 55 اینچ هوشمند، اولین تلویزیون سه بعدی، اولین تلویزیون منحنی، اولین تلویزیون OLED با نقاط کوانتومی… سامسونگ واقعاً در این صنعت پیشگام است.

برای مثال تلویزیون‌های QLED و Neo QLED ما را در نظر بگیرید که هم در شب در تاریکی و هم در روز روشن تصویر بسیار واضحی را ارائه می‌دهند.

این کیو مخفف Quantum Dots است، نانوکریستال‌های ریز که نور را به رنگ خاصی خم می‌کنند بدون اینکه روشنایی را از بین ببرند. آنها 100٪ حجم رنگ را تضمین می کنند. در آن زمان، سامسونگ اولین تولید کننده ای بود که این فناوری را در مقیاس وسیع به کار گرفت.

و اکنون، اخیرا، اولین تلویزیون OLED خود را با نقاط کوانتومی نیز راه اندازی کردیم. فروش این دستگاه ها به ما نشان می دهد که مصرف کنندگان واقعا منتظر این فناوری OLED به روز شده سامسونگ بوده اند.

​”بله، ما شاهد روندهای جدید و تغییرات رفتاری زیادی هستیم. از سال 2020، تلویزیون‌های ما ویژگی‌های هوشمند جدیدی را به دست آورده‌اند که به‌طور خاص به روح زمانه‌ای که در طول بسیاری از محدودیت‌ها وجود داشت پاسخ می‌دهند و در حال پاسخگویی هستند.

برای کارگران خانه، ما Samsung Workspace را معرفی کرده‌ایم که به شما امکان می‌دهد به صورت بی‌سیم محتوا را از رایانه شخصی خود در تلویزیون خود نمایش دهید.

اما حتی برای ورزش و سرگرمی، می‌توانید به لطف برنامه‌های تناسب اندام برای تمرین در خانه، امروز آنچه را که می‌خواهید در تلویزیون سامسونگ پیدا کنید.

علاوه بر این، استفاده رو به رشد از برنامه های پخش جریانی، نمای خطی “کلاسیک” را تا حدی از بین می برد. بزرگترین کانال های تلویزیونی اکنون یک برنامه در تلویزیون های هوشمند ما دارند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *