تیشرت

تیشرت ها برای هر کمد لباسی ضروری هستند. چه به دنبال چیزی کشسان و ضد رطوبت برای ورزش باشید، چه راحت برای استراحت در خانه، چه ارزان برای تهیه آن، تقریباً از هر شرکت پوشاکی گزینه های زیادی پیدا خواهید کرد.

من 9 تا از بهترین تیشرت زنانه سایز بزرگ را از بین برندهای زیادی که شخصا طی سال ها آزمایش کرده یا خریداری کرده ام، انتخاب کرده ام. شایان ذکر است که در حالی که تمام تیشرت های لیست شده در زیر در سایز مردانه هستند.

هر کسی می تواند آنها را بپوشد. اگر مطمئن نیستید که کدام اندازه برای شما مناسب تر است، نمودار اندازه هر برند را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.

تی‌شرت‌های مردانه نسبت به تی‌شرت‌هایی که برای زنان ساخته می‌شوند، باکس‌تر، پهن‌تر و بلندتر هستند. اگر به دنبال چیزی کوتاه‌تر و متناسب‌تر هستید، راهنمای ما برای بهترین تی‌شرت‌های زنانه را بررسی کنید. مثل لباس فرم

Everlane مجموعه Uniform را ایجاد کرد تا احساس راحتی بیشتری در لباس پوشیدن ایجاد کند. یکی از این مدل‌ها، تیشرت خدمه پنبه‌ای ارگانیک است که به راحتی بهترین تیشرت موجود در بازار است.

در طول فرآیند طراحی، Everlane تی خدمه پنبه‌ای ارگانیک را در 25 دوره شستشو، سه آزمایش برای محو شدن و پر شدن و شش اندازه گیری برای جمع شدن قرار داد تا مطمئن شود که می‌تواند در برابر سایش مداوم مقاومت کند.

برای حمایت کامل از کیفیت، Organic Cotton Crew و هر چیز دیگری در مجموعه Uniform با ضمانت 365 روزه پشتیبانی می شود. اگر کوچک شود، پاره شود

محو شود یا هر کار دیگری که کیفیت اصلی را به خطر می اندازد انجام دهد، Everlane آن را به صورت رایگان جایگزین می کند.

جدای از کیفیت، تنوع این سه راهی ها را برای هر کمد لباسی مناسب می کند. بیش از 10 رنگ برای انتخاب وجود دارد و همچنین می توانید از بین سبک هایی که دارای جیب یا یقه V هستند انتخاب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *