تیشرت

آیا تعداد زیادی تیشرت مردانه مشکی می فروشید؟ بله، تی شرت ها به اقلام قانونی کلکسیونرها تبدیل شده اند. هرگز فراموش نمی کنم که جنیفر آنیستون پیراهن MC5 را پوشید.

آیا زمانی که این اتفاق افتاد ناگهان جهشی در قیمت های فروش یا حراج مشاهده کردید؟ کاملا به خاطر داشته باشید، دیدن یک پیراهن دهه 1970 با قیمتی کمتر از 25 دلار غیرعادی نیست.

اما آنها را با 1000 دلار نیز پیدا می کنید، برخی از مطلوب‌ترین پیراهن‌ها برای جمع‌آوری، پیراهن‌هایی هستند که به طور انحصاری توسط مروج برای کارکنانی که در یک کنسرت خاص کار می‌کردند ساخته شده‌اند.

فرض کنید آکادمی موسیقی در نیویورک در سال 1974 نمایشی با آلیس کوپر داشت و مروج 30 پیراهن را فقط برای کارکنان چاپ کرد. واضح است که آن پیراهن ارزشمند است.

بیشترین چیزی که تا به حال برای یک تی شرت گرفته اید چیست؟ حدود 1500 دلار این یک پیراهن اصلی فیلمور وست بود که توسط یکی از اعضای گروه فرانک زاپا پوشیده شده بود. و منشأ غیرقابل انکاری داشت زیرا او پیراهن یکی از آلبوم های فرانک زاپا را پوشیده است.

من فرض می کنم شما چند تا از خودتان جمع آوری کنید. من یک پیراهن خدمه ZZ Top 1975 دارم که دوستش دارم.

آیا به خاطر خاطرات برای شما ارزشمند است؟ به طور خاص آن پیراهن؟ نه. من آن را به عنوان بخشی از مجموعه خریدم، در مورد پیراهن‌هایی که برای من خاطره دارند، من تی‌شرت‌های قدیمی کیس دارم که به آن‌ها علاقه ندارم، زیرا کیس گروهی بود که در دهه 70 مرا به جمع‌آوری دعوت کرد.

چیز دیگری که باید در مورد جمع آوری تی شرت بدانیم؟ من مجذوب این هستم که چگونه جامعه خود را بزرگتر کرده ایم. یک تی شرت بزرگ در سال 1970 اکنون بسیار کوچک به نظر می رسد، آن موقع همه لاغر بودند و پیراهن‌ها تنگ بود.

صنعت پوشاک تقریباً هر 10 سال یک بار اندازه ها را تغییر می دهد. اکنون پیراهن ها گشادتر و بلندتر شده اند. وقتی حراج های خود را انجام می دهیم، همیشه مطمئن می شویم که ابعاد را مشخص می کنیم.

یک پیراهن را از گودال به گودال و از بالای یقه به پایین اندازه می گیرید و ما باید به مشتریان خود اطلاع دهیم که اندازه واقعی آنها چیست، زیرا آنها می توانند یک بزرگ را بخرند و در نهایت چیزی کوچک به دست آورند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *