جو

هر سه دسته تقریباً یک مزیت را ارائه می دهند، زیرا جو در بازارگاه دو سر برش فولادی کمی سالم تر از جو دوسر نورد شده است زیرا کمتر فرآوری شده است.

نگرانی اصلی شما باید افزودنی هایی باشد که اغلب در انواع خاصی گنجانده می شوند. به عنوان مثال، جو فوری اغلب حاوی شکر، نمک و مواد نگهدارنده است که آن را بدترین نوع جو برای خوردن می کند.

نکته دیگر این است که از ارگانیک بودن جو دو سر خود مطمئن شوید، زیرا بیشتر غلات از نظر ژنتیکی اصلاح شده اند. آیا می دانستید که خوردن جو دوسر باعث کاهش وزن می شود؟

بسیاری از مردم نمی دانند که افزودن بلغور جو دوسر به رژیم غذایی شما به افزایش سیری کمک می کند و برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند عالی است.

این غلات سالم سرشار از فیبر است که شما را سریعتر سیر می کند. این به جلوگیری از پرخوری و میان وعده های غیر ضروری کمک می کند و کالری دریافتی روزانه شما را کاهش می دهد و باعث کاهش وزن می شود.

در یک مطالعه، مصرف روزانه بلغور جو دوسر بیش از یک غلات صبحانه آماده باعث سیری، کاهش اشتها و کاهش دریافت انرژی شد.

اما برای لذت بردن از مزایای کاهش وزن، اطمینان حاصل کنید که از رویه های شیرین یا جو دوسر فوری دوری می کنید زیرا آنها مملو از شکر و مواد نگهدارنده هستند. صفرای غنی از کلسترول از بدن این می تواند سطح کلسترول را تا 15 درصد کاهش دهد.

فقط یک فنجان حاوی 1.8 گرم فیبر محلول است که برای کاهش کلسترول LDL (بد) کافی است و در عین حال به حفظ کلسترول HDL (خوب) کمک می کند.

فیبر محلول نیز هضم را کند می کند و به کنترل سطح قند خون کمک می کند. رژیم غذایی غنی از فیبر محلول نشان داده است که کلسترول را به طور مؤثرتری نسبت به داروهای استاتین کاهش می دهد – بدون هیچ گونه عوارض جانبی!

یک متاآنالیز در سال 2014 شامل 28 کارآزمایی کنترل شده نشان داد که مصرف حداقل 3 میلی گرم بتا گلوکان در رژیم غذایی، کلسترول تام و LDL را بدون هیچ تغییری در HDL کاهش می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *