اینولین نه تنها برای دستگاه گوارش مفید است، بلکه نشان داده است که سطح کلسترول LDL (همچنین به عنوان کلسترول بد) در بدن کاهش می یابد. این نوع کلسترول یکی از عوامل اصلی آترواسکلروز و فشار خون بالا است زیرا جریان خون را هنگام اتصال به شریان ها و وریدها مسدود می کند.

همچنین می تواند به احتمال حملات قلبی و سکته کمک کند. به اندازه کافی جالب توجه است، مسیر شیمیایی که اینولین برای کاهش حضور کلسترول LDL در آن عمل می کند، به ندرت فعال است، مگر اینکه فرد سطح بالایی از کربوهیدرات ها را مصرف کند، بنابراین این مزیت دامنه اثرات کمی کمتری دارد.

عرق نعناع برای گربه بسیار مفید و حائز اهمیت می باشد.

تحقیقات بیشتری در حال بررسی این موضوع است که چگونه کاسنی می تواند از طرق دیگر به سلامت قلب کمک کند. در همین حال، دکتر ژان چارلز فروچارت، از انجمن بین المللی آترواسکلروز، اظهار داشت که کمک های سخاوتمندانه از سبزیجات کم کالری مانند کاسنی باید در رژیم غذایی فرد گنجانده شود تا از کلسترول و در نهایت بیماری قلبی جلوگیری شود.

برای اطلاع از خوردن عرق کاسنی در ماه آخر بارداری نی نی سایت و خواص آن می توانید به سایت های مختلف جویا شوید.

علاوه بر این، کاسنی همچنین مملو از فنول های گیاهی است که به طور گسترده به عنوان عوامل ضد ترومبوتیک و ضد آریتمی مورد مطالعه قرار گرفته است.

آنها آنتی اکسیدان در نظر گرفته می شوند و مطالعات نشان داده است که قهوه مبتنی بر کاسنی به جای یک قهوه معمولی می تواند به طور قابل توجهی تعادل خون و پلاسما را در بدن بهبود بخشد که شانس ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد.

شما عزیزان برای ااطلاع از طبع عرق نعناع می توانید به مراکز مختلف سر بزنید.

در مطالعات مختلف سرطان، عصاره کاسنی با کاهش رشد تومور مرتبط است. گزارش های اولیه نشان می دهد که این به دلیل فروکتان های موجود در کاسنی است که دارای خواص ضد توموری بالقوه و خواص آنتی اکسیدانی است.

در این محتوا اطلاعات کاملی را در مورد خواص عرق یونجه برای رحم در اختیار شما قرار داده ایم.

بر اساس گزارشی در مورد تأثیر اینولین در سرطان سینه و رشد تومور در مجله تغذیه، پلی فنول‌ها و فیتوکمیکال‌های موجود در کاسنی نیز ممکن است یک روش آسان بدون خطر برای کمک به پیشگیری از سرطان انواع مختلف از جمله سرطان سینه و روده بزرگ باشد. سرطان.

 • منابع:
  1. 9Surprising Benefits Of Chicory
 • تبلیغات: 
  1. مقاومت لوله پلی اتیلن در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی
  2. روش کاشت صحیح درخت بادام هندی
  3. متابولیسم پوست نخود آبگوشتی سبز
  4. انجیر خشک طعم شیرین و خوشمزه ای دارد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *