خودکار

قلم ژله ای دارای نوک رولربال است. بشکه پلاستیک شفاف است و دارای یک دستگیره لاستیکی برای نوشتن راحت است. یک دکمه بالا به کاربر این امکان را می دهد که خودکار ژله ای زبرا را در زمانی که استفاده نمی کند جمع کند.

این در رنگ های جوهر متعدد، از جمله فیروزه ای و نارنجی، علاوه بر دو رنگ آبی و سیاه سنتی عرضه می شود. شارژ مجدد نیز دارد.

Uni-Ball Signo 207 یکی دیگر از قلم های ژل عالی برای این لیست است. من احساس می کنم جوهر چیزی است که این را متمایز می کند. این جوهر با کیفیت آرشیوی است و حتی در برابر آب نیز مقاوم است.

علاوه بر این، رنگدانه آن را ضد تقلب می کند. شما می توانید از چهار اندازه نوشتار از 0.38 تا 1.0 میلی متر انتخاب کنید. من هم این خودکار را به خاطر طراحی زیبایش دوست دارم.

دستگیره لاستیکی از لاستیک به سبک کفش ورزشی ساخته شده است و در دست شما کاملا راحت و بادوام است. علاوه بر این، خودکار در 9 رنگ عرضه می شود و دارای بشکه پلاستیکی و دسته رنگی است.

قلم ژله ای زبرا ساراسا درای برترین قلم ژله ای خط ساراسا می باشد. یکی از بزرگترین دلایلی که من این قلم را دوست دارم، جوهر سریع خشک می شود که 85 درصد سریعتر از خشک شدن جوهر سنتی خشک می شود.

همچنین این استایل بهتر از اکثر لباس‌های اداری به نظر می‌رسد، بنابراین با در دست گرفتن آن احساس شیکی خواهید داشت. این خودکار طرح قلم رولربال است.

اگر به دنبال زمان‌های خشک شدن سریع برای کاهش لک هستید، اندازه‌های 0.4 و 0.5 میلی‌متر بهترین هستند، اما در اندازه‌های 0.7 و 1.0 میلی‌متر نیز عرضه می‌شود.

این خودکار همچنین دارای یک دستگیره لاستیکی، طراحی دکمه بالا و یک گیره فنری است. این در جوهر آبی و مشکی و چند رنگ پاستلی موجود است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *