رب

رب انار سالم ترین رب انار خانگی شمال در این فرآیند برای قلب است. به نظر می رسد قلب و عروق محافظت شده اند. برخی مطالعات نشان داده اند که آبمیوه گردش خون را بهبود می بخشد و رگ ها را ضخیم و سفت نگه می دارد.

رشد پلاک و افزایش کلسترول در شریان ها نیز می تواند کند شود. با این حال انار می تواند تحت تأثیر داروهایی مانند استاتین ها با فشار خون و کلسترول قرار گیرد. هنگام مصرف مکمل ویتامین یا عصاره انار، حتما با پزشک خود مشورت کنید.

استفاده روزانه از رب انار همچنین می تواند فشار خون سیستماتیک را کاهش دهد. بررسی کامل کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی و کنترل‌شده نشان داد که گنجاندن آب نارنجک در هر روز برای سلامت قلب مفید است.

یک مطالعه اخیر نشان می دهد که هشت اونس رب انار در روز می تواند یادگیری و حافظه را تقویت کند.آبمیوه می تواند به کاهش درد و افزایش بازیابی انرژی کمک کند. همچنین آسیب اکسیداتیو ناشی از ورزش را کاهش می دهد.

در خاورمیانه و هند، انار به طور سنتی به عنوان درمان دیابت استفاده می شود. در حالی که اثرات انار بر دیابت هنوز نامشخص است، مقاومت به انسولین و کاهش قند خون را می توان کاهش داد.

رب انار در صورت مصرف خوراکی برای اکثر افراد احتمالاً بی خطر است. برخی از شهروندان هیچ عارضه ای ندارند. بسیاری از افراد ممکن است واکنش های آلرژیک به انار را تجربه کنند. چندین نفر حساسیت به عصاره انار را تجربه کرده اند.

علائم حساسیت شامل سوزش، تورم، آبریزش بینی و مشکلات تنفسی است. زمانی که عصاره انار روی پوست استفاده شود، احتمالاً بی خطر است.

برخی از افراد حساسیت به عصاره نارنجک را تجربه کرده اند. علائم حساسیت شامل خارش، تورم، گرگرفتگی بینی و مشکلات تنفسی است.

رب انار احتمالاً برای زنان باردار و شیرده بی خطر است. با این حال، حفاظت از انواع دیگر انار، از جمله عصاره انار، به اندازه کافی موثر نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *