روغن کنجد سبک و برشته نشده را می توان به همان روشی که از روغن کانولا، آفتابگردان یا روغن گیاهی مخلوط استفاده می کنید استفاده کرد. این طعم کمی آجیلی دارد اما اساساً خنثی است که در انواع مختلف غذاها به خوبی کار می کند.

از روغن کنجد فرابکر عقاب تیره برای افزودن طعم و عطر آجیلی، نان تست به سس های سالاد، مارینادها و سس ها استفاده کنید.

چو می‌گوید: «روغن کنجد [تیره] یک روغن تکمیلی است که می‌توانید در پایان درست کردن سوپ یا سرخ کردنی از آن استفاده کنید. «برای سالادهای سرد عالی است. چون ظروف سرد هستند، عطر روغن حفظ می‌شود.»

روغن کنجد نیز فوق العاده است که روی ماهی، مرغ و سبزیجات به سادگی بخار پز شده ریخته می شود. نکته حرفه ای: آن را به جای کره در دسته بعدی پاپ کورن خود امتحان کنید.

روغن کنجد یک عنصر اصلی در دستور العمل های آسیایی مانند سرخ کردنی، غذاهای رشته فرنگی و سوپ است. اگر بدون آن آشپزی می‌کردید، ممکن است متوجه شوید که طعم این غذاها در رستوران‌های مورد علاقه‌تان با کمی روغن کنجد بیشتر است.

اگر می‌خواهید روغن کنجد معمولی را جایگزین کنید، به روغن‌های آشپزی دیگری که طعمی سبک یا خنثی دارد، برسید. انتخاب های خوب شامل کلزا، آفتابگردان، کلزا و روغن زیتون خالص است.

پیدا کردن زیره مناسب برای روغن کنجد تیره کمی سخت تر است. در صورت داشتن روغن بادام زمینی یا گردو بو داده می توان آن را جایگزین کرد.

در برخی موارد، ممکن است بخواهید از دانه های کنجد کامل برشته شده استفاده کنید تا طعم مناسبی داشته باشید. در مواقع دیگر، تاهین را می توان پر کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *