کارتن

شرکت ها برای یافتن راه حل هایی برای جایگزینی بسته بندی های پلاستیکی با چالش مواجه هستند. خوشبختانه، جایگزین های خلاقانه ای برای دستیابی به این هدف وجود دارد.

راه حل دیگر، ساده و از قبل شناخته شده، استفاده از کارتن پست است. این ماده مزایای زیادی دارد و در بسیاری از شرایط می تواند جایگزین پلاستیک شود.

هیچ کمبودی در ایده ها وجود ندارد، از بسته بندی مواد غذایی مصرفی گرفته تا تکنیک های ایجاد پلاستیک زیست تخریب پذیر سازگار با محیط زیست.

به عنوان مثال، ما می بینیم که استارت آپ هایی از مواد گیاهی برای ایجاد بطری های زیست تخریب پذیر و قابل کمپوست به عنوان جایگزینی برای بطری های پلاستیکی سنتی استفاده می کنند.

مقوا جایگزین بسیار جالبی برای بسته بندی پلاستیکی است، زیرا ماده ای تجدیدپذیر، قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر است. برای اینکه واقعاً بخشی از یک رویکرد سازگار با محیط زیست باشید، انتخاب جعبه ها ضروری است.

بخش های سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید که به تنوع زیستی احترام می گذارند و بخشی از مدیریت پایدار جنگل هستند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که منابع طبیعی مورد نیاز برای تولید مقوا بیش از حد مورد بهره برداری قرار نمی گیرند.

این هوشیاری هم به چوب و هم منابع انرژی مورد استفاده برای تولید مقوا مربوط می شود. اطمینان حاصل کنید که مقوای مورد استفاده در بسته بندی محصولات یا ساخت بسته ها قابل بازیافت است.

به عنوان مثال، این امر به معنای پرهیز از جوهرها و چسب‌های آلوده کننده یا اطلاع‌رسانی بهتر به مصرف‌کنندگان است تا بتوانند دستورالعمل‌های بازیافت را رعایت کنند.

همچنین می توانید جعبه های قابل استفاده مجدد یا قابل استفاده مجدد را انتخاب کنید. این رویکرد استفاده از مقوا را به شیوه ای پایدارتر امکان پذیر می کند و چرخه عمر آن را تا حد امکان افزایش می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *