سرامیک

کاشی و سرامیک کف 50*50 درجه 3 از ماسه پخته شده، خاک رس و سایر مواد معدنی طبیعی ساخته شده است. بنابراین یک محصول مکانیکی است و نه یک سنگ طبیعی.

کاشی کف سرامیکی یک جایگزین عالی برای بسیاری از انواع کف است: سایش سخت، نگهداری آسان و موجود در همه رنگ ها و اندازه ها.

کاشی های سرامیکی کف در هر ملکی مناسب هستند.یک مزیت اضافی در مورد تراس: تشکیل خزه و رسوبات سبز به لطف سختی سنگ هیچ شانسی ندارد.

تکنولوژی فعلی در تولید کاشی، امکانات را از نظر پرداخت، طراحی، اندازه و رنگ بی پایان می کند. طیف کاشی و سرامیک فوق العاده گسترده است.

کلاسیک، روستیک، معاصر، صنعتی، اسکاندیناویایی، مدرن، … در تمامی رنگ ها، اندازه ها، سازه ها و رده های قیمتی.کاشی های بزرگ می توانند یک اتاق کوچک را جادارتر نشان دهند.

کاشی های بسیار بزرگ 100×100 سانتی متری نگهداری آسان هستند و همچنین جایگزین مناسبی برای بتن صیقلی هستند.

این باعث می شود که گزینه های تکمیل برای فضای داخلی شما حتی گسترده تر شود. کاشی و سرامیک برای همه فضاها مناسب است: از اتاق نشیمن، سالن و آشپزخانه گرفته تا حمام و انباری.

کاشی‌های سرامیکی با اندازه‌های متعدد (پارکت سرامیکی)، طرح‌ها و رنگ‌هایشان، کاملاً با روندهای داخلی مطابقت دارند.دراماتیک است، همانطور که فضای داخلی تیره، ظاهر مرمر و بتون و مواد خام است.

از نظر رنگ، تمام مشتقات رنگ های ترند سبز، صورتی هلویی و سفالی امتیاز دارند. جلوه بازیگوش الگوی شاه ماهی نیز بسیار محبوب است.

اگر می‌خواهید کمی بیشتر در فضای داخلی خود “تصویر” داشته باشید، کاشی شش ضلعی را چطور؟ یا با پوشاندن یک دیوار با نوارهای سنگ، یک اتاق نشیمن دنج ایجاد کنید.

آیا به سنگ طبیعی هم فکر کرده اید؟ حتماً به تقلیدهای سرامیکی نگاه کنید، اینها اغلب به سختی از سنگ طبیعی واقعی قابل تشخیص هستند.

کاشی و سرامیک راه حل ایده آل برای گرمایش از کف است. می توان از آن در هر اتاقی استفاده کرد، زیرا گرما را به خوبی هدایت می کند.

کف شما (به عنوان مثال: کاشی های 60×60) خیلی گرم نمی شود و در دمای مطلوبی باقی می ماند. در قبض انرژی خود نیز صرفه جویی کنید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *