کیف

وقتی نوبت به خرید بهترین کیف پول چرم طبیعی زنانه می رسد، چه به عنوان هدیه به هر زن در زندگی شما و چه برای خودتان به افتخار ارتقای شغلی جدیدتان، مهم است که به کمد لباس خود فکر کنید و چه چیزی آن را تکمیل می کند.

بدون شک، شما بیشتر از هر کالای دیگری که دارید از کیف پول خود استفاده می کنید. ملیسا موریس، موسس و طراح شرکت کیف های دستی و کالاهای چرمی لوکس Métier، می گوید: «سایش و پارگی بسیار زیاد است.

بنابراین باید با مواد با کیفیت ساخته شود. موریس پیشنهاد می‌کند فرآیند خرید کیف پول را با در نظر گرفتن سه چیز آغاز کنید: آیا سبک، کاربردی و ظریف است؟

به همین ترتیب، برای چیزی که اغلب در دستان خود نگه می دارید، می خواهید احساس شگفت انگیزی داشته باشید. چرم‌های ما با کیفیت‌ترین چرم‌های طبیعی هستند.

بنابراین با هر بار پوشیدن، نرم‌تر و چرب‌تر می‌شوند و در عین حال در آزمون زمان مقاومت می‌کنند. موریس می افزاید: کیف پول من پنج ساله است و این یک جادو است.

آیا کیف پول شما در حال حاضر فضای کافی برای نگهداری کارت های اعتباری، سکه ها، اسکناس ها و کارت های تجاری شما را دارد؟ چه به دنبال ارتقاء کیف پول زنانه باشید و چه شاید به دنبال محفظه های ذخیره سازی بیشتری باشید.

پیمایش در طیف وسیعی از گزینه های کیف پول می تواند چالش برانگیز باشد. همانطور که گفته شد، یک کیف پول ضروری روزمره در زندگی یک زن است و شما می خواهید کیفی را انتخاب کنید که ماندگار باشد.

موریس می‌گوید: «برای من، اقلامی که در کیف‌تان مرتب می‌کنید با چیزهایی که در کیفتان حمل می‌کنید متفاوت است. «در کیف‌هایمان، جیب‌هایی با ابعاد مناسب برای کیف‌هایمان دارم.

و سپس کیف‌های ما کاملاً ابعادی دارند تا اقلام کوچک‌تری را که مرتباً به آنها دسترسی دارید، در خود جای دهد. موریس اضافه می‌کند که من فکر می‌کنم داشتن تعداد معینی از محفظه‌ها نیست، بلکه مهم این است که محفظه‌های مناسب در مکان مناسب داشته باشیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *