لوله

شناسایی: لوله پلیکا آدا پلاست PEX بافت صافی دارد و می تواند قرمز، آبی یا سفید باشد. قرمز برای خطوط آب گرم، آبی برای خطوط آب سرد استفاده می شود و رنگ سفید را می توان برای خطوط آب گرم و سرد استفاده کرد تا ظاهری تمیزتر داشته باشد.

مزایا: PEX در برابر خوردگی مقاوم است و می تواند جابجایی زمین را بهتر از سایر لوله های سفت تر انجام دهد. در حالی که PEX برای تامین آب خانه به اندازه کافی محکم است.

انعطاف پذیری جزئی در لوله PEX استفاده از آن را برای بازسازی، لوله گذاری مجدد و ساخت و ساز جدید آسان تر می کند.

معایب: PEX در برابر سوراخ شدن مقاوم نیست. هنگام لوله کشی در خطوط آب خانه، استفاده از صفحات میخ بر روی گل میخ ها بسیار مهم است تا میخ لوله را سوراخ نکند و نشتی ایجاد نکند.

لوله PEX به نور UV و دماهای شدید حساس است. با این حال، این معایب مشکلی ایجاد نمی کند زیرا لوله ها در داخل خانه قرار می گیرند و در دیوارهای خانه شما عایق می شوند.

لوله مسی به عنوان استاندارد طلای قدیمی در نظر گرفته می شود. این بیشتر در خانه هایی که پس از سال 1940 ساخته شده اند یافت می شود.

کیفیت آب نقش مهمی در مناسب بودن لوله مسی برای خانه شما دارد. با آب با کیفیت بالا، خطوط مسی می توانند بسیار قابل اعتماد بوده و طول عمر بالایی داشته باشند.

شناسایی: مس لوله ای به رنگ قهوه ای مایل به قرمز است که انعطاف پذیری ندارد. ممکن است متوجه یک ماده سبز رنگ به نام پتینه شوید که روی لوله ایجاد شده است.

این ناشی از اکسیداسیون است، فرآیندی که از قرار گرفتن مس در معرض آب و هوا رخ می دهد و باعث خوردگی در طول زمان می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *