انجیر

در یونان باستان، درخت انجیر برای آتنا، الهه خرد، و برای دیونیسوس، خدای شراب و مستی مقدس بود. انجیر از اوایل تابستان (ارقام اولیه) تا اوایل پاییز برداشت می شود.

سپتامبر ماه اوج آنهاست. همچنین کشف کنید که چرا انجیر و انجیر خشک کرمانشاه را نباید وگان در نظر گرفت.ما سفر خشک کردن انجیر خود را با روش سنتی مورد استفاده در جنوب ایتالیا آغاز می کنیم.

در آنجا انجیر را در معرض آفتاب قرار می دهند و سپس می جوشانند. برای اینکه آماده سازی به درستی موفق شود، باید میوه هایی را انتخاب کرد که سفت، رسیده و بدون نقص باشند.

این کار با شستن ملایم انجیر خشک و آغشته به آنها با حوله آشپزخانه تمیز شروع می شود تا آب اضافی آن گرفته شود. آنها را از طول نصف می کنند.

مراقب باشید که انتهای آن کاملاً بریده نشود دو نیمه باید به هم متصل بمانند آنها را روی سینی پوشانده شده با کاغذ پخت قرار می دهند.

زمانی که عمل روی قفسه های حصیری انجام شد و در معرض نور خورشید قرار می گیرند و مراقبت می کنند که آنها را دو یا سه بار در روز بچرخانند. بین 2 تا 7 روز از نوردهی طول می کشد تا آماده شود.

در شب بهتر است آنها را به خانه ببرید تا با رطوبت عصر تماس نگیرند. مراقب باشید که انجیر را با پارچه پنیر بپوشانید تا از هر گونه مگس، حشره یا عوامل خارجی محافظت شود. وقتی انجیر تیره و پژمرده شد آماده خواهد بود.

در این مرحله می توانید هر جفت انجیر را با نصف یک گردو، یک بادام یا یک پوست نبات نباتی پر کنید و در آن را ببندید و در دمای 180 درجه به مدت 10-15 دقیقه بپزید تا قهوه ای شود.

برای لطیف‌تر شدن و لذیذتر شدن آن‌ها، می‌توانید قبل از گذاشتن آن‌ها در فر، آنها را با یک شربت آب و شکر بمالید تا کاراملی‌تر شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *