کارتریج

کارتریج های تونر فوجی زیراکس حاوی جوهر درجه لیزری هستند که به تولید کیفیت چاپ عالی و شادابی رنگ کمک می کند. این کارتریج ها همچنین با کاهش نیاز به جوهر به صرفه جویی در منابع اداری کمک می کنند.

که در نهایت مقرون به صرفه تر از تعویض کل چاپگر یا تعویض هر کارتریج زیراکس 3150 جوهر جداگانه است. صرفه جویی در جوهر: یکی از مزیت های مهم چاپ با کارتریج تونر فوجی زیراکس این است که تهیه جوهر شما آسان است.

نگران تمام شدن و صرف هزینه بیشتر برای چاپ مجدد نباشید، زیرا در مقایسه با چاپ روی کاغذ یا کاغذ معمولی، جوهر کمتری مصرف خواهید کرد. کارتریج های تونر فوجی زیراکس همچنین به تولید کارهای چاپی با کیفیت بالا در هر بار کمک می کنند.

بدون توجه به نوع کاغذی که استفاده می کنید، نسخه های سیاه و سفید واضحی دریافت خواهید کرد که به راحتی قابل خواندن هستند. این می تواند در مورد چاپ ارائه ها، اسناد قانونی یا هر اطلاعات مهم دیگری که نیاز به چاپ با کیفیت دارد مهم باشد.

هزینه کل خود را برای مالکیت کاهش دهید فرمولاسیون تونر پیشرفته فوجی زیراکس کیفیت چاپ عالی را ارائه می دهد، رنگ های زنده و گرافیک بهبود یافته را ارائه می دهد.

بین تعویض ها دوام بیشتری دارد و می تواند تا 10٪ در هزینه های چاپ صرفه جویی کند. مدیریت خودکار اسناد در زمان تغذیه دستی صرفه جویی می کند.

آلاینده ها را دور نگه دارید پس از برداشتن کارتریج قدیمی و نصب کارتریج جدید، به لطف طراحی منحصر به فرد عاری از گرد و غبار که در عین محافظت از اسناد حساس در برابر آلودگی متقابل، خروجی دائمی تمیزتری تولید می کند، محیط اداری تمیزتری خواهید داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *