گوشت

این گوشت علاوه بر کم چرب بودن، خوشمزه است! بافت آن هم سبک و هم لطیف است. رنگ گوشت قرمز است مانند گوشت گاو. شما به راحتی می توانید آن را در بسیاری از منوهای رستوران های ستاره دار بزرگ پیدا کنید.

این غذا را می توانید در هر وعده غذایی از روز صبح، ظهر یا عصر میل کنید. مطمئناً از گوشت شترمرغ اصفهان لطیف و ذوب آن در دهان قدردانی خواهید کرد.

پختن گوشت شترمرغ شبیه پختن گوشت گاو خواهد بود. بسته به میل و سلیقه خود می توانید بین آشپزی متوسط ​​کمیاب یا متوسط ​​نادر یکی را انتخاب کنید.

برای چشیدن گوشت شترمرغ هیچ راه کمی وجود ندارد: به عنوان استیک، به عنوان کباب، به عنوان گوشت برای فوندو یا روی سیخ، نه فراموش کردن به عنوان سوسیس.

یکی از محبوب ترین دستور العمل ها کباب شترمرغ با تمشک است. این غذا هم خوشمزه است و هم برای سلامتی شما عالی است. برای تهیه این غذای اصلی به موارد زیر نیاز دارید:

-یک شترمرغ کباب،
-روغن زیتون،
– سرکه بازامیک
-و 40 گرم تمشک.

با ریختن کمی روغن زیتون  تابه خود را گرم کنید. سپس کباب شترمرغ خود را به مدت دو تا سه دقیقه از هر طرف گرم کنید. سپس گوشت را در فر گرم شده با دمای 210 درجه به مدت 20 دقیقه بپزید.

پس از پخته شدن، کباب شترمرغ را از فر خارج کنید. سرکه بالزامیک را با مقدار کمی آب به ماهیتابه خود اضافه کنید و تمشک ها را سرخ کنید. ظرف شما بالاخره آماده است: می توانید لذت ببرید!

شترمرغ آفریقایی (Struthio camelus) بزرگترین پرنده بدون پرواز و تنها نماینده راسته شترمرغ است. یک شترمرغ بالغ می تواند به 270 سانتی متر قد و 175 کیلوگرم وزن برسد.

بدن پرنده به خوبی خم شده است، یک سر کوچک پهن روی یک گردن بلند قرار دارد. بالها رشد ضعیفی دارند و به خار ختم می شوند. از آنجایی که پرندگان توانایی پرواز را ندارند، اسکلت اندام عقبی و ماهیچه های آنها به خوبی توسعه یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *