چای میوه ای

آناناس به طور فزاینده ای در غذای ما حضور دارد: به دلیل خواص ادرارآوری که دارد، یک متحد عالی برای سلامتی و ظاهر ما است. اینها آن را ستاره بسیاری از رژیم های غذایی و همچنین یک داروی موثر برای احتباس مایعات می کند. به همین دلیل است که به شما می گوییم که چگونه برای کاهش وزن و خلاص شدن از شر چند پوند، چای آناناس درست کنید.

چای میوه ای

 

فواید

آناناس فواید مهمی برای سلامتی ما دارد و آن این است که محتوای بالای آنتی اکسیدان آن به جلوگیری از پیری سلول ها کمک می کند. علاوه بر این، به لطف مقدار زیادی آب، یک ادرارآور عالی است که به مبارزه با احتباس مایعات کمک می کند و باعث دفع سموم می شود، که آن را به بهترین متحد برای کمک به کاهش وزن تبدیل می کند و در میوه خشک فله نیز وجود دارد.

چای آناناس برای کاهش وزن، اگر به صورت روزانه مصرف شود، مزایای دیگری را برای شما به ارمغان می آورد که به شما در جلوگیری از التهاب و تورم کمک می کند و برای کاهش ناراحتی ناشی از مشکلات مفصلی مانند درد در استخوان ها یا آرتریت مفید است. اگرچه می توانید دم کرده آناناس را در فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید، اما بهتر است آن را در خانه با میوه طبیعی تهیه کنید، به این ترتیب اثربخشی آن را افزایش می دهید.

خواص چای آلبالو برای کبد

برای تهیه چای آناناس برای کاهش وزن به موارد زیر نیاز دارید:

آناناس رسیده 1 عدد
یه کمی آب
1 شاخه دارچین (اختیاری)
آناناس را پوست بگیرید و پوست آن را جدا کنید، از میوه آن برای تهیه آبمیوه لذیذ و ادرارآور استفاده کنید و پوست را برای تهیه چای نگه دارید. 2 لیتر آب در قابلمه ای برای یک آناناس بزرگ بریزید، پوست آناناس را که خوب شسته شده و چوب دارچین را اضافه کنید. همه چیز را به مدت 30 دقیقه بجوشانید تا تمام خواص خود را آزاد کند، هر 10 دقیقه می توانید پوست را سوراخ کنید تا آب آن آزاد شود که از هر کدام در میوه خشک صادراتی وجود دارد.

پس از آماده شدن، صاف کنید و به میزان دلخواه گرم یا سرد مصرف کنید. خوردن حداقل 3 فنجان در روز توصیه می شود، اما در صورت تمایل می توانید بیشتر بنوشید، اما باید مصرف آب خود را کاهش دهید تا بدن خود را با مایعات زیاد نکنید.

چای آناناس برای کاهش وزن بسیار موثر است اگر آن را با رژیم غذایی سالم و ورزش همراه کنید. با توجه به اینکه باعث دفع سموم می شود، اگر عادات سالم تری را به صورت روزانه انجام دهید، متوجه تغییر خواهید شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *