اساسا ماشین ظرفشویی ال جی ساخت کره رباتی است که ظروف کثیف را تمیز و آبکشی می کند. انسان‌ها باید ظرف‌ها را بارگیری کنند.

این به معنای چیزهای متفاوتی برای ماشین های ظرفشویی مختلف است، اما در اینجا چند نکته تقریباً جهانی وجود دارد که به نظر می رسد هر زمان که شروع به سر و صدا کردن می کنم، مردم را شگفت زده می کند.

با صفر قبل از شستشو توسط ما، لیست کالاهای صادراتی ایران به قطر آنها تقریبا همیشه یک کار فوق العاده انجام دادند. ما تست ها را چند بار برای هر مدل تکرار کردیم و نتایج یکسانی گرفتیم.

کثیف ترین سطوح را به سمت پایین و به سمت بازوهای شستشو نشانه بگیرید. این امر بدیهی به نظر می رسد، اما من ماشین ظرفشویی هایی را دیده ام که با کاسه های وارونه و فنجان های کناری پر شده اند، بنابراین حدس می زنم بیان آن با صدای بلند ارزشی دارد.

هر شرکت ماشین ظرفشویی، لیست کالاهای مجاز برای صادرات به عراق شرکت مواد شوینده و متخصص مستقلی که با آنها صحبت کرده ایم، می گویند که قبل از آبکشی غیرضروری است همانطور که آژانس حفاظت از محیط زیست انجام می دهد.

در یک سبد استاندارد ظروف نقره، چنگال ها و قاشق ها باید به کار خود پایان دهند، بنابراین احتمال لانه کردن آنها با یکدیگر کمتر است. چاقوها باید به سمت پایین باشند، بنابراین کمتر به خود ضربه می زنید.

می توانید کاسه ها را کمی سفت تر از آنچه فکر می کنید روی هم قرار دهید. تا زمانی که آب می تواند از طریق شکاف جریان یابد، باید خوب باشد.

سعی کنید ظروف فوق‌سوز را در گوشه‌های قفسه‌های بالایی قرار ندهید، زیرا این جایی است که عملکرد تمیز کردن ضعیف‌تر است.

از زمان های قدیم مردم بر این باور درست بودند که لیمو شیرین برای سرماخوردگی بسیار مفید است و به نوعی میتوان گفت چون آب روی آتش عمل میکند.

هنگامی که در حال بارگذاری قابلمه ها یا تابه ها یا سینی ها یا پارچ های بزرگ در قفسه پایینی هستید، مطمئن شوید که مسیر بازوی اسپری بالایی را مسدود نمی کنند.

  • منابع:
    1. How to Use Your Dishwasher Better

  • تبلیغات: 
  1. مرجع خرید زغال خودسوز قلیان
  2. کشف ژنتیک جدید که منجر به بروز هپاتیت می شود!!!
  3. ارگونومیت صندلی بسیار در سلامتی انسان مهم است
  4. کشف سنگین ترین موجود زنده دنیا در جار پلاستیکی!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *