چوب

مواد اولیه این مجموعه از بهترین درختان منتخب جنگل های تایگا تهیه، طبقه بندی و عرضه می شود و با استفاده از بهترین ماشین آلات و بهترین تکنیک های برش چوب ضد آب ترموود تهیه و به این شرکت ارسال می شود.

خط تولید ساخته شده دارای بهترین تکنولوژی روز دنیا در این صنعت می باشد بطوریکه کل سیستم بصورت کاملا اتوماتیک کار می کند و بستگی به نوع چوب سوزن مانند کاج و پهن برگ مانند زبان گنجشک با اندازه های مختلف و با تراکم های مختلف دارد.

برای استفاده همچنین کاربردهای متنوع آن در نما، دیوار، سونا، کف، محوطه استخر، جکوزی، محوطه سازی و آلاچیق، ستون، در و پنجره با ویژگی های فرآیند ویژه مورد نیاز برای خودپردازی، تولید با بهترین کیفیت و کاملا رقابتی قیمت به بازار ارائه می شود.

به طور خلاصه ترمووود در واقع شامل چوب نما، چوب کف و همچنین سازه هایی است که زیبایی خاص و فوق العاده ای به محیط شما می بخشد.

ترمووود در واقع فرآیند خشک کردن چوب با بخار آب و گردش هوا است که در آن هسته چوب به دمایی بین 185 تا 220 درجه سانتیگراد می رسد. بسته به نوع چوب رطوبت آن زیر 6 درصد است و به دلیل دمای بالایی که وارد آن می شود زنجیره های سلولزی پاره می شود.

همچنین در طی این فرآیند اسید موجود در بافت چوب تبخیر شده و سپس از هر گونه حیوان و حشره میکروسکوپی جدا می شود.

همانطور که می دانید چوب یکی از اولین و بهترین مصالح ساختمانی است که بشر برای ساخت خانه با آن آشنا شد. بنابراین تاریخچه استفاده از چوب به عنوان مصالح ساختمانی دارای سابقه طولانی است.

لازم به ذکر است که اگرچه انسان های اولیه از غارها به عنوان پناهگاه اصلی خود استفاده می کردند، اما چوب در واقع اولین مصالح ساختمانی بود که انسان ها برای ساختن خانه ها و پناهگاه ها از آن استفاده کردند.

نکته بسیار مهم در مورد چوب این است که سوزاندن سطح چوب در آتش باعث مقاومت بیشتر آن برای استفاده در فضای باز می شود. این حقیقت قرن هاست که توسط انسان ها استفاده شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *