کلاه

هیچ کس دوست ندارد پول خود را روی یک محصول سرمایه گذاری کند، مگر اینکه از مزایای داشتن یک محصول مطلع باشد. در زیر دلایل کلیدی برای خرید کلاه باغبانی یا کلاه علف تراش آورده شده است.

اشعه های مضر خورشید برای پوست محافظت نشده خطرناک است زیرا باعث ایجاد بیماری هایی مانند ملانوما، سوختگی پوست و حتی سرطان می شود.

کلاه بهترین راه برای محافظت از خود در برابر این اشعه های خطرناک خورشید است. یک کلاه معمولی با لبه استاندارد 6 اینچی برای محافظت در برابر نور خورشید عالی است.

به غیر از پوست، چشم ها هدف اصلی خورشید هستند. این می تواند به چشم شما آسیب برساند و مشکلاتی مانند دژنراسیون ماکولا و آب مروارید ایجاد کند.

برای فعالیت های طولانی مدت در فضای باز، پوشیدن کلاه حصیری با بند چانه می تواند از قرار گرفتن مستقیم چشمان شما در معرض نور خورشید جلوگیری کند.

فعالیت های خارج از منزل در روزهای تابستان می تواند دمای بدن شما را افزایش دهد. بدون استراحت مناسب، ممکن است در نهایت خسته شوید.

برای حفظ و تنظیم دمای بدن خود از یک کلاه آفتابی لبه پهن ساخته شده از مواد سبک وزن در طول فعالیت های خارج از منزل استفاده کنید.

اشعه های مضر خورشید می تواند بافت موهای شما را از بین ببرد و آنها را تغییر رنگ داده، شکننده و ناخوشایند کند. شما می توانید با استفاده از کلاه مناسب UPF 50 برای فعالیت در فضای باز، خطر آسیب مو را کاهش دهید.

اشعه های مضر خورشید می تواند باعث آفتاب سوختگی پوست سر شود که منجر به خارش پوست سر همراه با حساسیت و حتی تاول می شود.

به جای تحمل درد، پیشگیری را انتخاب کنید. کلاه باغبانی با UPF 50+ می تواند محافظت عالی در برابر آفتاب برای پوست سر شما ایجاد کند.

یکی دیگر از الیاف طبیعی که از گیاه کتان استخراج می شود، کتان یک کالای بسیار مخملی و قابل تنفس است. این پارچه مناسب برای کلاه تابستانی است اما در مقایسه با پلی استر و پنبه می تواند کمی گران باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *