گونی

مقاوم در برابر آفات طراحی بافته شده و ترکیب سخت کیسه های فله پلی پروپیلن یا گونی کود شیمیایی نفوذ حشرات و حیوانات موذی به محتویات کیسه را دشوار می کند.

ضرر کمتر برای آفات به معنای حاشیه سود بالاتر است که به نوبه خود به معنای کسب و کار سالم تر است. پلی پروپیلن نسبت به سایر پلاستیک ها در برابر گازها نفوذ پذیرتر است و باعث تنفس بیشتر آن می شود.

جریان هوای بالاتر امکان کنترل بیشتر رطوبت را فراهم می کند، بنابراین احتمال پوسیدگی یا کپک زدن محتویات کیسه در انبار کمتر است. کاهش ضایعات به طور قابل توجهی زیان های پولی ناشی از محصولات خراب را کاهش می دهد.

پلی پروپیلن در برابر عوامل استرس زای شدید از جمله الکتریسیته، مواد شیمیایی خشن و اعوجاج فیزیکی مقاوم تر است. ماهیت محکم و انعطاف پذیر آن را به ماده ای با ارزش برای کاربردهای بسته بندی کشاورزی تبدیل می کند.

کیسه های فله ای استفاده شده برای کشاورزی کیسه های فله به کشاورزان کمک می کند تا مواد و محصولات خود را جمع آوری، سازماندهی، توزیع و ارسال کنند، از سبزیجات تازه گرفته تا غلات و کودها.

در اینجا چند دلیل معمولی دیگر برای استفاده از کیسه های فله در صنعت کشاورزی آورده شده است. بذر احتمالا حیاتی ترین ماده برای کشاورزان است.

از این گذشته، شما نمی توانید بدون آنها محصولاتی بکارید یا برای دام های خود غذا پرورش دهید. اگرچه دانه ها نسبتاً مقاوم هستند، اما همچنان به محافظت در برابر رطوبت، گرما و آفات نیاز دارند.

کیسه های پلی پروپیلن FIBC از حیوانات موذی و آسیب های محیطی جلوگیری می کنند و در عین حال بذر شما را در داخل حفظ می کنند.

می توانید یک کیسه پلی پروپیلن را با محصول خود پر کنید و آن را در همان ظرف برای نگهداری، حمل و نقل و حتی فروش نگهداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *